Картинка

Скотч пакувальний, акриловий та каучуковий

Скотч пакувальний, різної намотки та кольору
 
Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент скотчу та з різними параметрами, а саме:
- довжина намотки від 30м до 990м
- товщини стрічки від 36 мкр до 50 мкр
- різні кольори (прозорий, коричневий, синій, зелений, жовтий, чорний, білий)
- скотч з нанесення логотипу компанії або будь-якого напису чи позначення
- звичайний, двохстронній, термостійкий
- різна сировина (акрил, каучку, сольвент)
Клієнти, які вибрали нашу компанію, можуть розраховувати на такі переваги:
1) Ви отримуєте саме ту продукцію, яку замовляли (по якості, кількості,..). Ми ніколи не ставили собі за мету, будь-яким чином з економити на наших клієтах, щоб отримати максимальний прибуток. Ми навпаки, даємо можливість нашим клієнтам економити, за рахунок відповідності продукції до заявлених параметрів.
2) За рахунок ефективного менеджменту та синхронного маркетингу ми можемо запропонувати нашим клієнтам найнижчі ціни в регіоні. Наші ціни повністю відповідають якості нашої продукції та сервісу, який ми пропонуємо
3) Ми завжди перебуваємо в пошуку нових клієнтів. Ми цінуємо кожного клієнта, тому стараємось завжди іти на зустріч нашим клієнтам у їхніх проблемах та потребах.
4) Нашою головною стратегією роботи на ринку є створення максимально якісного сервісу. Ми раді, коли наші клієнти помічають наші прагнення у створенні комфортних умов співпраці.
5) Наша компанія має багаторічний досвід, що є гарантією надійності. Від нас клієнти НЕ відходять, а навпаки кожного місяця ми розширюємо свою клієнтську базу.


МИ БУДЕМО ДУЖЕ РАДІ, ЯКЩО ВИ СТАНЕТЕ НАШИМИ НОВИМИ КЛІЄНТАМИ.

Акції

Новинки